× بستن تبلیغات

بلیط هواپیما اهواز مشهد
کاغذ دیواری

نکاتی جالب در رابطه با کاغذ دیواری

يکشنبه 3 مرداد 1400
18:12
محمد

نکاتی جالب در رابطه با کاغذ دیواری

اگر به دنبال یک آیتم خوب و زیبا برای ساختمانتان هستید ، باید بگویم که به لطف عکس ها می توان به این هدف دست یافت. در سالهای اخیر چهره بازار دوباره ظاهر شده است. و اکنون آنها در انواع گلها و اشکال هندسی مدرن موجود هستند. تصاویر پس زمینه به راحتی می توانند مدرن ترین فضا را ایجاد کنند.

رنگ و بافت مناسب سقف و دیوار خود را پیدا کنید و از نکاتی که متخصصان به شما داده اند استفاده کنید تا از نتایج بی عیب و نقص اطمینان حاصل کنید.

آیا واقعاً مهم است که شما اتاقی بدون مبلمان دارید که می خواهید آن را با دیوار تزئین کنید یا نمی خواهید معماری آن به نظر جذاب برسد؟

قبل از خرید یک تم ، از اطلاعاتی که در اختیار شما قرار داده ایم برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.

1. مطمئن شوید که سقف یا دیوارهای شما برای کاغذ دیواری مناسب است.
بعضی اوقات می خواهید از نقاشی دیواری به عنوان لفافه برای نقص روی دیوار یا سقف استفاده کنید. اما مهم است که بدانید اگر با یک محیط آرام ، تمیز و بدون سر و صدا شروع نکنید ، با مشکل روبرو خواهید شد. اگر خانه قدیمی دارید و سقف و دیوارها شکسته است ، اگر بعد از نصب سقف ترک ها زیاد شود ، سقف پوسیده می شود. بنابراین شما باید قبل از انجام هر کاری زیرساخت ها را خوب ببینید.

2. تصویر مناسب را به شکل یا رنگ انتخاب کنید.
کاغذ دیواری بسیار متنوع است ، بنابراین انتخاب رنگ و شکل مناسب کمی زمان می برد اما پس از انتخاب کاغذ دیواری می خواهید آن را در کمترین زمان روی دیوار خود قرار دهید.

3. به روزی فکر کنید که باید دیوار را از دیوار جدا کنید.
آنچه را که قرار می دهید اغلب نیاز به حفاری در یک روز یا حتی سالها دارد. متوسط ​​عمر یک تصویر 15 سال یا بیشتر است ، اما ممکن است بخواهید سبک صفحات خود را تغییر دهید. به همین دلیل شما باید مطمئن شوید روشی را انتخاب می کنید که وقت زیادی را هنگام خرید هدر ندهد. این به ویژه برای اتاق کودکان بسیار مهم است.

اگر فکر می کنید از موضوع انتخابی خود خسته شده اید ، بروید یک هنر دیواری با قیمت مناسب تر بخرید. کارتون Nan Won’s این عملکرد را دارد.

4- از نقاشی ها به عنوان مزیت ساختاری اتاق استفاده کنید.
شکاف های دیوار را با یک دیوار بپوشانید. بعضی از اتاق ها دکوراسیون خاصی ندارند و با شکل و رنگ همراه نیستند. استفاده از تصاویر می تواند جذابیت را در اتاق شما ایجاد کند.

5- رنگها و الگوها را با دقت انتخاب کنید.
رنگ ها و نقش ها نقش مهمی در دکوراسیون شما دارند. رنگهای ملایمتر می توانند فضای کوچکتر را بزرگتر نشان دهند. برای رفع نقص در خانه خود از نقایص قابل مشاهده کمک بگیرید.

حجم های کوچک و بزرگ را انتخاب کنید. الگوها در مقیاس بزرگتر با پشتی 12 اینچی یا بیشتر در چشم راحت ترند. در عوض ، الگوی کوچکتر نقص کمتری را در جایگذاری نشان می دهد. اگر به یک مدل محکم و ابعاد کوچک علاقه مند هستید ، یک طراحی ساده تر از یک چیدمان را در نظر بگیرید.در غیر این صورت ، ممکن است احساس کنید که اتاق شما بیش از حد شلوغ است.

6. نصب را با دقت آماده کنید.
قبل از تصور ، کارهای مقدماتی زیادی وجود دارد. ابتدا باید هرگونه ترک و نقص در سقف یا دیوار را برطرف کنید ، سپس منطقه را با کاغذ سفید صاف کنید. سوئیچ ها و پریزها را با مهتاب یا نور باد روی دیوار بردارید (فراموش نکنید که ابتدا برق را خاموش کنید). سقف را تمیز کرده و تمام گرد و غبار را از آن پاک کنید.

بعد ، پرایمر را در بالای مورد نظر قرار دهید. از یک آغازگر مخصوص که مخصوص نصب کاغذ دیواری طراحی شده استفاده کنید و اجازه دهید حداقل 48 ساعت خشک شود (دستورالعمل های خاص سازنده آغازگر را دنبال کنید). این به شما کمک می کند تا دیوارهای خود را هنگام برداشتن پوشش های دیوار آسیب نبینید.

منبع: فروشگاه رونیا


[ بازدید : 9 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کاغذ دیواری است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir